Útulné pokoje
s kouzelným výhledem...

Nabízíme ubytování v 10ti komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním moderně zařízeným sprchovým koutem. Každý z pokojů má vlastní terasu s posezením a výhledem do malebné přírody.

Kvalitní postele king size a luxusní peřiny se sametovým povlečením umocní Váš příjemný odpočinek.

Rezervační formulář

Všeobecné smluvní podmínky
 1. Rezervace ubytování se provádí písemně přes rezervační formulář, který je umístěn na webových stránkách www.rochota.com, nebo emailem na adresu rochota@rochota.com
 2. Odesláním rezervačního formuláře není rezervace potvrzena. Rezervace ubytování a potvrzení ze strany hotelu je možné pouze písemně, tj. zpravidla e-mailem. Pokud je Vámi požadovaný pokoj či termín obsazen, bude Vám nabídnut termín náhradní, stejně tak jako jiná varianta pokoje.
 3. Rezervace písemně potvrzená recepcí hotelu je závazná pro obě smluvní strany.
 4. Pro akceptaci rezervace je hotel oprávněn požadovat zaplacení zálohové platby ve výši až 50% z předpokládané částky za ubytování.
 5. Host je povinen uhradit zálohu v uvedeném termínu splatnosti. Pokud tak neučiní, rezervace není platná.
 6. Zálohová platba se hradí bezhotovostně na základě zaslaných platebních údajů.
 7. Host je povinen uhradit doplatek za ubytování v průběhu pobytu, nejpozději v den odjezdu do 11.00 hod.
 8. V případě předčasného ukončení nebo přerušení pobytu bez zavinění hotelu nevzniká hotelu povinnost vrátit objednateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.

Ubytování v penzionu Rochota

 1. Ubytování v den nástupu je možné od 14.00 hod. do 20.00 hod. Dřívější ubytování je možné, pouze po dohodě s hotelovou recepcí. Pozdější nástup je nutné ohlásit telefonicky nebo písemně recepci hotelu.
 2. V den odjezdu je nutno opustit pokoj do 11.00 hod. Možnost pozdějšího opuštění pokoje je možná pouze po předchozí dohodě s hotelovou recepcí.

Storno podmínky

 1. Storno podmínky se vztahují na zrušení rezervace ze strany klienta.
 2. Pokud klient zruší rezervaci méně než 10 dní před příjezdem, záloha je nevratná a je účtována jako storno poplatek.
 3. Penzion Rochota si vyhrazuje právo na změnu storno podmínek v případě, že rezervace bude provedena dříve nežli 15 dní před příjezdem. V takovém případě bude host o stornopodmínkách informován hotelovou recepcí prostřednictvím e-mailové komunikace.